Volkswagen Lellek Koźle

O firmie

Autoryzowany Serwis Volkswagen Lellek Koźle z powodzeniem działa od kwietnia 2001r. Usytuowanie w połowie drogi między Autoryzowanym Salonem Dealerskim Volkswagen w Opolu, a tym mieszczącym się w Gliwicach, jest miejscem odwiedzin właścicieli zarówno nowych, jak i starszych samochodów z grupy Volkswagen. Przez ręce naszych mechaników przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy samochodów z grupy Volkswagen. W swojej codziennej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług. Robimy to poprzez zatrudnianie najlepszych fachowców, którzy stale się kształcą, poszerzając swoją wiedzę na temat budowy i naprawy samochodów. Zarówno nasi mechanicy, jak i doradcy serwisowi to profesjonaliści – klient i jego potrzeby zawsze są stawiane na pierwszym miejscu.

Zajmujemy się obsługą posprzedażną zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Utrzymujemy z naszymi klientami stały kontakt: informujemy o promocjach, konieczności wykonania przeglądu, zbliżającej się niezbędnej naprawie, czy terminie sezonowej zmiany opon. Klienci mogą być pewni, że zawsze uzyskają od nas fachową pomoc.

W 2016r nasz Serwis przeszedł gruntowny remont. Aktualnie na naszych klientów czeka 7 nowoczesnych stanowisk serwisowych, podwójna myjnia, hotel opon. Czterech doradców odpowie na każde pytanie, zlecając usługi napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, czy lakierniczo-blacharskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, umożliwiamy bezgotówkowe rozliczanie szkód komunikacyjnych, zwalniając właścicieli samochodów z obowiązku kontaktowania się z ubezpieczycielem.

Lellek Koźle to również miejsce, gdzie właściciele Volkswagena mogą pozostawić swoje auto w rozliczeniu przy zakupie nowego pojazdu. W ofercie posiadamy również samochody używane marki Volkswagen na które udziałami 12-to miesięcznej gwarancji.

Nasz autoryzowany Dział Części Volkswagen codziennie odwiedzają klienci, którzy poszukują oryginalnych, sprawdzonych części i akcesoriów do swoich pojazdów. Co sezon zmieniamy ofertę, udzielając wyjątkowych rabatów na zakup najczęściej kupowanych części.

Podczas pracy kierujemy się hasłem „Przewaga dzięki jakości” i wierzymy, że da się to odczuć nawet podczas najkrótszej wizyty, czy rozmowy telefonicznej do których serdecznie zachęcamy.